ÇATI GERİ DÖNÜŞÜM
+90 (262) 724 9794
info@catigeridonusum.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Çatı Geri Dönüşüm Sistemleri olarak biz , kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel, Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, çevreye saygılı, güvenilir ve yüksek kalitede danışmanlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. “En yüce değer bilgi, en üstün hizmet doğaya hizmettir” inancı ile çalışmaktayız.

Hurdaları tesislerinde cinsine göre ayrıştırarak ve gerekli işlemlerden geçirerek eritici fabrikaların hammadde ve alaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Üretim kalitesini en üst düzeye çıkaran firmamız kapasitesini daha da arttırarak tercih edilen firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

NİHAT TİRYAKİ VE REPÖRTAJ | Çatı Hakkında Söyleşi

2008 Yılında Kocaeli de Geri Dönüşüm faaliylerine başladık. Kocaeli bölgesi Türkiyenin En büyük sanayi bölgesi olan illerimizden biridir. Bu bölgede faaliyet göstermemiz Ticari ve sosyal faaliyetlerimiz açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Sektörede faaliyet gösterirken çalıştığımız tüm firmlar ile uzun vadede çözüm ortağı olarak çalışmayı hedeflemekteyiz. Günümüzde, Geri Dönüşüm: Tüm sektörler için zorunlu hale gelmiştir. Önemli olan geri dönüşümü doğru ve nitelikli firmalar ile çalışarak önce Ülkemize sonrada tüm Dünyaya geri dönüşüm noktasında katkı sağlamaktır.

Günümüzde plastik şişelerden tutunda fabrika atıklarına kadar herşey geleceği yok edecek niteliktedir. Bunun yanısıra her gün tuvalet kağıdından gazete ve kitap sayfalarına varana kadar bütün bu ihtiyaçlarımız milyonlarca ağaç demektir. Bunları düşündükçe gelecekten dolayı endişeleniyor ve işimize dahada değer veriyoruz.

Geri Dönüşüm Neden Önemli

  • Geri dönüşüm özellikle yeniden bir dünya kazanabilmek için çok önemlidir.
  • Kullanılmayan malzemelerin ve çöplerin çeşitli yöntemler ile hammadde olarak tekrar kullanılabilir hale getirilmesi için önemlidir.
  • Süreklli artan nüfusla birlikte, tüketimde doğru orantıda artış göstermekte ve dengeyi bozması sonucu doğaya verilen bu zararı minimize etmek için geri dönüşüm çok önemlidir.

Gazeteci Yazar: Kamil UZUN MEHMET

 

Hakkımızda
Tags